Maše/Masses:
Nedelja/Sunday: 10:30AM/dopoldne
Drugi dnevi/Saturday&Weekdays: 8:00AM/dopoldne
Vsako tretjo nedeljo v mesecu po maši "Kulturna ura" in kosilo (razen v juniju, juliju in avgustu).
Maše za božič: Ob 10 zvečer na Božični večer (namesto polnočnice!) in 10:30 zjutraj za Božič
Masses for Christmas: 10pm on Christmas Eve (instead of Midnight mass), and 10:30AM on Christmas
Maše/Masses: Jan/15 - Feb/25, 2024
PONEDELJEK MONDAY 1/15 Parishioners
TOREK TUESDAY 1/16 +Peter Nikc, Leonarda Gašperšič- Leonarda Nikc
SREDA WEDNESDAY 1/17 + Paul Lipkovski - M Paulič
ČETRTEK THURSDAY 1/18 + Katz Family - J.& I. Katz
PETEK FRIDAY 1/19 + Milt & Mary Brush - T. & P. Jenko
SOBOTA SATURDAY 1/20 + Rose Zizzo - J. & I. Katz
NEDELJA SUNDAY 1/21
10:30 + Charles & Rose Kovac, Rose &Stanley Rupnick - Stanley Rupnick
PONEDELJEK MONDAY 1/22 Parishioners
TOREK TUESDAY 1/23 + Jože & Marija Višinski - Jože & Helena Visinski
SREDA WEDNESDAY 1/24 + Marija Klembas - Dušica Gril
ČETRTEK THURSDAY 1/25 + Kerč Familz - Ann Rode
PETEK FRIDAY 1/26 + Jean Wilson - Helka Puc
SOBOTA SATURDAY 1/27 Kalan, Lavriša- V. & T. Kalan
NEDELJA SUNDAY 1/28
10:30 + starše Jenko - T. & P. Jenko
PONEDELJEK MONDAY 1/29 Parishioners
TOREK TUESDAY 1/30 Parishioners
SREDA WEDNESDAY 1/31 Recommended Souls in Purgatory
ČETRTEK THURSDAY 2/1 +Janko Hren - Delak
PETEK FRIDAY 2/2 + Jean Wilson - Helka Puc
SOBOTA SATURDAY 2/3 + Vinko & Tončka Burger - Delak
NEDELJA SUNDAY 2/4
10:30 + Anica & Franjo Delak - Delak
PONEDELJEK MONDAY 2/5 Parishioners
TOREK TUESDAY 2/6 + Paul Lipkowski - Ann Rode
SREDA WEDNESDAY 2/7 + Jože & Marija Višinski - Jože & Helena Višinski
ČETRTEK THURSDAY 2/8 + Charles & Milie Kovac
PETEK FRIDAY 2/9 + Milt & Mary Brush - T. & P. Jenko
SOBOTA SATURDAY 2/10 Za zdravje Van Midden
NEDELJA SUNDAY 2/11
10:30 + slovenske kulturnike
PONEDELJEK MONDAY 2/12 Parishioners
TOREK TUESDAY 2/13 + Kalan , Lavriša - V. & T. Kalan
SREDA WEDNESDAY 2/14 + Hilari Rolih
ČETRTEK THURSDAY 2/15 Za slovenske romarje - Viktor
PETEK FRIDAY 2/16 + Peter Nikc, Leonarda Gašperšič - Leonarda Nikc
SOBOTA SATURDAY 2/17 + Nežka & Franc Novak - Branc
NEDELJA SUNDAY 2/18
10:30 + Ivanka & Valentin Branc - Branc
PONEDELJEK MONDAY 2/19 + Dana Novak - Branc
TOREK TUESDAY 2/20 Parishioners
SREDA WEDNESDAY 2/21 + Erna Petrin - Delak
ČETRTEK THURSDAY 2/22 Po namenu Remec
PETEK FRIDAY 2/23 + P. Hadrijan Brajnik
SOBOTA SATURDAY 2/24 + Cimerman
NEDELJA SUNDAY 2/25
10:30 + Marija Klembas - D. Gril